BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Majoneziniai skiedalai

Visą savo vaikystę praleidau geimindama.

Mano vaikystėje kompai tik pradėjo atsiradinėti namuose, pas tuos, kurių tėvai gerai uždirbdavo, tad mano geiminimas buvo prie teliko su SEGA ir panašiomis žaidimų konsolėmis.

Nežinau kodėl, bet šiandien prisiminiau, jog mano mėgstamiausia krepšinio komanda buvo Chicago bulls. Vaikystė buvo vienintelis periodas gyvenime, kada nuoširdžiai domėjaus kašiu ir žinojau apie jį daugiau, negu dabar galiu patikėt (ar atsiminimai iš vaikystės tikrai yra mano?).

Paauglystėje persimečiau ant knygų. Vasarą keičiau susitikimus su draugais prie ežero į dar kelis perskaitytus knygos skyrius. Tuo metu, žmonės man nebuvo įdomūs. Knygos su manim bendravo gražiais žodžių junginiais, struktūriškai tvarkingais sakiniais ir įkvėpiančiais, o kartais net jaudinančiais siužetais.

Aš vis dar mėgstu savo pirmosios meilės draugiją, vis dar su didžiausiu malonumu ir šlakeliu awkwardness susitinku su savo buvusiu gyvenimo atkarpos palydovu, vis dar akimirkomis netyčia įsimyliu į naujus žmones ir leidžiu bent trumpam pagyventi meilėje be atsako, nes šiuo metu, mažu mažiausiai norėčiau iš dangaus atsiradusio įsimylėjelio.

O jei rimtai, nežinau kas čia per kratinys. Tiesiog kartais norisi šiek tiek raštelti apie kažką be konkretumo.

Gražaus savaitgalio, neiškepkit.

Xoxo,

Balta Mišrainė

Patiko (9)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą