BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Riboti ištekliai

O žinot tą jausmą, kai galvoji, kad gali kontroliuoti savo jausmus, bet, blet, gyvenimas taip neveikia.

Savikontrolė man yra it žaidimas. Kažkas žaidžia monopolį, kažkas lol’ą, o aš į savikontrolę. Įsimyliu vos šiek tiek ir tikiu, kad neperžengsiu tos šiek tiek ribos, nes neturiu nei pagrindo, nei apskritai tikslo tam.

Bet tada tik staiga BAM ir kontrolė ima žaisti į tave. Jūs apsikeičiat rolėmis ir tu tampi tas šuniukas už pavadėlio, kuris eina ten, kur jį traukia šeimininkas. Kartais bandai kąsti šeimininkui į koją ir atgauti valdžią šitame žaidime, bet jis tau su ta koja spirteli atgal. Ir tiek iš to tavo bandymo - lieki tik dar labiau sužalotas.

Jei svaigsti - žinok ribas.

O kas, jei net žinodamas ribas susimauni? Jei ribos ima ir netyčia pasiglemžia tave nepasiruošusį? Išsiplečia, bjaurybės, neperspėjusios.

Kuo tolyn, tuo labiau pastebiu, kad turiu ribotus išteklius. Išteklius savęs, kuriuos galiu dalinti kitiems be ribų. Arba neperžengiant ribų. Nes kai tie ištekliai baigias, nori ar ne, galiausiai atiduodi kitam dalelę savę tokio, kokio nenorėjai net parodyt: tikro, nesuvaidinto, nuoširdaus ir šiek tiek per daug jausmingo.

O tada kelias atgal būna sunkus.

Pavasaris, kaip ne kaip.

Patiko (8)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “Riboti ištekliai”

  1.   Žalia karvė rašo:

    Džyses, niekas niekam nebūnam pasiruošę. Nebent egzui ir tai ne visuomet. Ribos ribos ribos. Juk tos asmeninės nusistatytos ribos galų gale galioja ne visiems. Kažkas būna vertesni ir daugiau(kursyvas) už nusistatytas ribas. Tada išdrįsti žengti. Vienaip ar kitaip - patirtys. Viso ko pilnos patirtys. Gražu. Gyvenimas. Su viskokiom savo nesąmonėm. Pavasaris, kaip ne kaip.

  2.   pasibaisetinai rašo:

    Ką darysi, išsitaškai, nes kitaip nemoki, bet kaip sakant geriau gailėtis ką padarei nei ko nepadarei, bent tada žinosi kas tave primena visokį :)

Rašyk komentarą